Jak na razie w usteckim kalendarzu większych imprez letnich w Ustce jest dosłownie kilka. W większości są to kontynuacje znanych z lat poprzednich. Mamy nadzieję że kalendarz do lata nam się rozwinie. 

Fajerwerki

Usteckie fajerwerki odbędą się w weekend 10-11 lipca

Sezon w Ustce rozpocznie się od 27 czerwca 2015. Będzie to impreza organizowana razem ze Słupskiem, w ramach współpracy tzw. “Dwumiasta”. Wystąpią artyści z Ustki i Słupska.

mpreza familijna z programem dla dzieci oraz występem artysty kabaretowego – ale nie wiemy jeszcze jakiego. 

10-11 lipca 2015 tradycyjny już pokaz fajerwerków w Ustce. Festiwal Sztucznych Ogni w Ustce to jedna z najbardziej rozpoznawalnych usteckich letnich imprez. Od lat przyciąga do Ustki wielu turystów. W tym roku dwudniowy festiwal zaskoczy nowością: pokazem laserowym. 10 lipca w piątek od 19.00 koncerty na scenie: Parafraza, The Silver Shine, Krzysztof Jarczewski (Oddział Zamknięty), a 23.00 profesjonalny pokaz laserowy. W sobotę 11 lipca od 19.00 koncerty na scenie: Black Balloon, Bakszysz a o 23.00 pokaz sztucznych ogni, w wykonaniu firm: Surex i Trliplex.

Przez dwa dni na usteckiej promenadzie prezentować się będą zespoły i artyści z partnerskiego miasta – Bielska Białej. Prezentacjom towarzyszyć będą rozgrywki sportowe oraz zabawy i konkursy dla najmłodszych z udziałem Reksia. 

24 lipca 2015 Ustka będzie jednym z przystanków Festiwalu Żagli ISSA. Festiwal ten to impreza żeglarska, otwarta dla wszystkich zainteresowanych tym pięknym sportem. W trakcie jego trwania odbędą się regaty jachtów pełnomorskich, warsztaty żeglarskie, mini targi, a także pokazy kulinarne. Na scenie zagra zespół szantowy.

31 lipca Odbędzie się całodniowa impreza „Wakacje Z Duchami”. Będzie wiele atrakcji i niespodzianek, a gościem imprezy będzie (jak na razie tajemnicza) znana gwiazda filmu i telewizji.

ustka-plaza-tvn

Do Ustki zawita Projekt Plaża TVN

To też już tradycyjny punkt usteckich letnich imprez czyli turniej Beach Soccera. Potrwa od 30 lipca 2015 do 2 sierpnia. Będzie to Finał Mistrzostw Polski w plażowej piłce nożnej. W niedzielę, 2 sierpnia odbędzie się mecz z udziałem celebrytów. Impreza pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Jak na razie tyle mamy wydarzeń na które można by się wybrać do Ustki. Kalendarz pewnie będzie się jeszcze wzbogacał o imprezy większe lub mniejsze. Będziemy go aktualizować.

Komentarze

Komentarze